سلام خدمت عزیزانی که هم اکنون دارن قصه ی شروع سایت ما رو میخونن.

این سایت بر این پایه بنا شده که قصه های جذابی رو بزاره وشما رو شاد کنه.

من که مدیر این وبلاگ هستم خیلی دوست دارم قصه هام پر طرفدار بشن.

از شما هایی که به وبلاگ داستانیها سر میزنید و از داستان ها دیدن میکنید میخوام

داستان های سایتمون رو اگر خوشتون اومد برای دیگران به اشتراک بگذارید.

عزیزان میدونید که این وبلاگ قراره کلی داستان های جذاب گذاشته بشه منظور از جذاب یعنی داستان هایی که هم میتونن واقعی باشن هم تخیلی ولی ما در این وبلاگ قصد داریم فقط داستان های تخیلی و البته جذاب.

داستان هایی که میزاریم از هیچ جایی کپی نمیشن و تماما مطالب ها اختصاصی خودمون هستن و خود بنده داستان ها رو مینویسم.

انشاءالله که داستان هایی که برای شما در این وبلاگ قرار میگیره بتونه مفید و پر طرفدار باشه.

اگر به اون حد از طرفدار برسه وبلاگ رو به یک سایت تبدیل میکنیم و کلی گسترشش میدیم.

داستان های ما هم میتونن عاشقانه باشن هم میتونن ترسناک باشن و همه جور داستان هست.

هیچکدوم از داستان های ما واقعی نیستن و ساخته ی فکر و تخیل بندست ولی اونقدر جذاب هست که شما عزیزان رو جذب خودش کنه.

امشب اولین پارت از اولین داستان رو میزاریم تا از فردا پارت های بعدی رو شروع کنیم به نگارش و انتشار در سایت.

ممنونم از اینکه وقتتون رو به ما دادید تا این مطلب با عنوان داستان شروع سایت رو بخونید.

داستان یک روز غیر عادی(بخش اول)

داستان شروع سایت

داستان ,رو ,های ,سایت ,وبلاگ ,هم ,داستان های ,این وبلاگ ,هایی که ,هم میتونن ,شروع سایت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

golbontarhc کلاس درس ناقوس عشق مطالب اینترنتی دانلود آهنگ جدید فایل داک شعر طنز آشنايي با جديد ترين مطالب روز دنيا قيدار شهر جد پيامبراسلام دبستان پیشرو